Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2013/14

Stafetten

Stockholm - Rinkeby, Stockholm2 feb. 2014

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Solhöjdens IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
120
Klasser med deltagare
1 / 1

StafettenKategori I

120 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Stefan Nowakowski413171,7638
1Rickard Blomdahl473153,0600
1Stefan Westerdahl79391,7512
1Mikael Andersson183211,3688
1Petri Tanner533147,7602
1Conny Nilsson283183,7635
2M160880JOH04693117,0558
2Therese Persson783123,0603
2Anders Åslund313173,3613
2Maria Hagstedt503137,3562
2Mats Karlsson703148,7656
2M210889SAM02100383,3550
3Susanna Holmgren653129,3583
3M140980PET01593149,0624
3M290887SAV01923124,3649
3Anders Fougner653119,7554
3M120477TOO0194389,0549
3Hans Erik Jacobson683124,3577
4Kasper Lindqvist Söderström773130,3622
4M150673SHE01493165,0642
4J-E. Lundwall803104,7554
4Caroline Dahlström813109,0570
4M011255HEN01853109,0582
4Lena Sommargren95390,7557
5Joakim Haraldsson283186,3643
5M050281ERN01613146,0621
5K140896THE01903131,7665
5Stefan Hellman233183,0618
5M290967PAT01673108,3526
5Robin Savolainen263125,0453
6A-L. Planholm333141,0522
6Anette Danielsson563136,0576
6Maija Karkiainen363141,0531
6Leif Karlsson573139,7590
6Michael Barkerud163180,7590
6J-E. Björkqvist453174,7659
7Åsa Jacobsson803112,0576
7Louise Andersson583132,0570
7K181068AGN01100394,0582
7Linnéa Björkqvist90388,3535
7K221285LOV011003107,7623
7K020276KAT01100393,7581
8Lotta Elebrand643128,7578
8Sofie Hägglöf643118,3547
8Peter Svensson303173,0609
8M110179MAR01100390,0570
8Lennart Bäck303151,3544
8Mikael Jonsson423158,0600
9M191271BJÖ01813103,7554
9Emma Jarheim643118,7548
9Adriano Nilsson533138,0573
9M310554PET01763118,0582
9M031282DAN01863106,3577
9M080987SIM01100393,7581
10Toni Sandelin713105,7530
10Maria Carlehed513141,0576
10Linus Juhlin363143,0537
10Mathias Lööw323180,3637
10Andreas Leuving543129,3550
10Alexander Johansson73186,3580
11K050976ANN01953104,3598
11M020476RIC01803110,0570
11M080296NIK01853116,3604
11Johan Larsson223172,7584
11M240689DAV01793102,7545
11K051083ROR0185382,3502
12Carina Sigg223147,3508
12M060560ULR01973113,7632
12M020971ROB01393134,7521
12Samuel Bergström733116,7569
12M161084ROB01703128,0594
12M011196PAT01723116,7566
13Erik Nilsson603143,3610
13K070958CHR01100388,7566
13K230364ÅSA0183391,0522
13M130173YNG01973101,7596
13M170757BJÖ0188373,3484
13K010275ANN05803117,3592
14M111061CHR01813127,3625
14Lisa Dahl583118,3529
14Mikael Thurfors523117,3508
14Tommy Lindström193168,0561
14John Strindmark383153,3574
14Camilla Salkert603129,7569
15M100159MAT0184398,3547
15K011139BER01533141,3583
15M110988VIK04983108,0618
15K300785JAN0170384,3463
15K140738THE01483139,0561
15K220474ELI01100391,0573
16K280881LIS01743111,7557
16M100693JON04923103,3586
16M221289ROB05653108,0519
16K240374KAR0195399,0582
16Jens Persson383147,0555
16Magnus Hedström363143,3538
17M210679MIK10883105,3580
17M260197JAK0191388,3538
17M170579CHR0191376,7503
17Johan Hillborg79398,0531
17Leif Sarenheim153177,3577
17Roger Munter303168,7596
18K170272TUI01100386,3559
18Michael Strömhielm553121,0528
18Edvin Behmer100397,0591
18Thomas Berglin713108,0537
18Claes Kårsell373166,7611
18Beata Silemo100365,0495
19M200492KRI0194376,0510
19M050254BO 02953106,0603
19K150448GUN02613135,0588
19K130363SAR01100365,7497
19M150671AND01100395,0585
19M150764JON0189384,7521
20David Tärnström783108,0558
20K031071MAR02100381,3544
20M020761JOH01693105,7524
20Susanne Karlsson383155,3580
20M160878TOM01543122,0528
20M061182JON02513100,3454