Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2013/14

Lodjuret Open - del 1

Stockholm - Bowl-O-Rama, Stockholm10 apr. 2014

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: BwK Ankaret.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
13
Klasser med deltagare
1 / 1

Lodjuret Open - del 1Ingen Ranking

13 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Stefan Bonell34232,0940
2Mathias Andersson24201,3813
3Asko Narkiniemi114188,3797
4Marcus Malm114188,0796
5Rasmus Viktorsson134185,0792
6Richard Källström274165,5770
7Niklas Holmström114176,0748
8Jan Andersson204165,0740
9Christer Lundborg274154,5726
10Sofia Malm304150,3721
11Emelie Holmström84171,0716
12Mathilda Lawn354135,0680
13Peter Wihlborg84157,5662