Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2014/15

Stafetten

Stockholm - Rinkeby, Stockholm15 feb. 2015

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Solhöjden IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
126
Klasser med deltagare
1 / 1

StafettenKategori J

126 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1K181068AGN01983109,3622
1Linnéa Björkqvist1003107,7623
1Lena Sommargren983110,3625
1Caroline Dahlström663155,7665
1Åsa Jacobsson753124,0597
1K150448GUN02553128,0549
2M060560ULR0187383,3511
2Anna Nyby-Christensen593167,0678
2M260197JAK01963117,7641
2M160878TOM01523166,3655
2M310883SEB01963103,0597
2David Tärnström84399,7551
3Torbjörn Nikolaisen98399,3592
3Simon Bernhardsson1003123,7671
3Sara Torngren733120,3580
3M170699JAC02100391,0573
3M160483MIK01100387,0561
3M180197FIL01953108,0609
4Joakim Haraldsson333165,7596
4M290967PAT01803109,7569
4K170272TUI01983116,7644
4M020761JOH01783111,0567
4M020971ROB01433169,0636
4M050281ERN01423149,0573
5Maria Carlehed433141,0552
5M130173YNG01100379,7539
5Algot Elebrand753111,0558
5Kim Barkerud533172,3676
5Erik Nilsson523160,0636
5M140879RON01713135,0618
6Petri Tanner453152,0591
6Louise Andersson653142,7623
6Conny Nilsson293151,3541
6Stefan Nowakowski473138,0555
6Rickard Blomdahl553138,3580
6Mikael Andersson143214,0684
7Michael Strömhielm563106,3487
7Patrik Ingö843145,3688
7Tero Saareks83182,0570
7Anna Torngren793127,3619
7Fredrik Larsson573147,0612
7Miriam Epstein953103,7596
8Mathias Lööw393163,0606
8M031255BEN0297386,7551
8K260396IDA01593125,7554
8Toni Sandelin613142,3610
8Andreas Leuving553145,0600
8Linus Juhlin283186,7644
9Anette Danielsson513134,0555
9A-L. Planholm543157,0633
9Risto Poutanen343165,0597
9J-E. Björkqvist463128,3523
9Michael Barkerud243202,3679
9Leif Karlsson613126,3562
10M090476BER01563113,7509
10M031282DAN01883125,0639
10Lisa Dahl703140,3631
10M120477TOO0190386,7530
10M111061CHR01763140,3649
10M140980PET01403154,3583
11M210679MIK10883107,0585
11M061182JON02683130,0594
11Samuel Bergström873120,7623
11M011196PAT01893104,3580
11K031071MAR02100391,3574
11M150967MIK02363155,3574
12M100159MAT01823118,0600
12M100693JON04853103,7566
12M160880JOH04873121,3625
12M020476RIC01753131,3619
12M110988VIK0490392,3547
12K240374KAR0194396,7572
13J-E. Lundwall873113,0600
13Kasper Lindqvist Söderström763104,0540
13Stefan Westerdahl903120,3631
13M150764JON011003100,7602
13Pertti Huhtala73183,7572
13M150671AND01100386,7560
14Mikael Jonsson383161,0597
14A-K. Bäck673106,7521
14Lennart Bäck373144,0543
14Sofie Hägglöf573145,3607
14Peter Svensson343152,3559
14Lotta Elebrand693137,3619
15K220474ELI01100391,7575
15M080296NIK01763111,0561
15Stefan Lundstedt483153,0603
15Jens Persson413154,0585
15Mats Karlsson533132,3556
15K050976ANN0190397,3562
16M200983CHR0194397,0573
16Hans Erik Jacobson633134,3592
16Susanne Englund643130,0582
16M191271BJÖ0193398,7575
16Emma Jarheim583109,3502
16M310554PET01763116,0576
17M170672PAT01503134,0552
17K051083ROR0194395,3568
17Maria Hagstedt553143,3595
17Magnus Hedström473135,3547
17Anders Åslund323141,3520
17M210889SAM02100382,7548
18Tommy Lindström173176,0579
18John Strindmark363137,3520
18Mikael Thurfors583128,7560
18Hans Arnell183145,7491
18Camilla Salkert633118,3544
18Torsten Nordström23206,0624
19K020592CAR01100375,3526
19M021263BJÖ01813109,0570
19K110784THE01100357,7473
19K280881LIS01823114,0588
19M080159GUN01100385,7557
19K300785JAN01853113,3595
20M200492KRI01983114,0636
20K130363SAR01100344,7434
20Helen Svedberg433156,7599
20M050254BO 0285381,3499
20M040675KAJ01100397,0591
20K221285LOV01100374,0522
21Jesper Siljekvist273152,0537
21K301080ANN01753108,7551
21Roger Munter343152,0558
21M161084ROB0168396,7494
21Susanne Karlsson373158,3586
21Leif Sarenheim133170,0549