Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2014/15

Måndagsklubben April

Stånga Bowlinghall, STÅNGA13 apr. 2015

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben AprilLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Simon Aldenroth344192,5906
1H-E. Gustavsson284193,0884
2Mona Nyberg384167,3821
2Joakim Pettersson84233,8967
3Andreas Tjengvall204192,8851
3Robert Gustavsson84221,5918
4Tom Siltberg364171,5830
4Claes Johansson84212,3881
5Hugo Lindqvist514138,3757
5Marcus Jakobsson274198,3901
6Annicka Bodin324168,5802
6Tom Fredriksson364163,3797
7B-A. Jakobsson254180,8823
7Roger Westdal274164,8767
8Mikael Johansson194169,8755
8Bo Pettersson324160,8771