Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2015/16

Måndagsklubben September

Stånga Bowlinghall, STÅNGA21 sep. 2015

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben SeptemberLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1B-A. Jakobsson284193,5886
1H-O. Jakobsson324198,8923
2Patrik Hellström374167,3817
2Claes Johansson144224,8955
3Joakim Pettersson54226,0924
3H-E. Gustavsson344174,0832
4Bo Pettersson334201,8939
4Andreas Tjengvall234178,3805
5Birgitta Siltberg594152,8847
5Maria Eklöf204178,0792
6Thomas Ahlby404157,8791
6Simon Aldenroth394169,3833
7Arvid Thomsson94200,8839
7Hugo Lindqvist584128,0744
8Roger Westdal324170,8811
8Robert Gustavsson84175,0732