Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2015/16

Måndagsklubben December

Stånga Bowlinghall, STÅNGA30 nov. 2015

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben DecemberLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Marcus Jakobsson244215,0956
1Johan Hansson604135,8783
2Simon Aldenroth344192,5906
2Joakim Pettersson24200,0808
3Claes Johansson144202,8867
3Arvid Thomsson64203,5838
4Robert Gustavsson54220,3901
4Mats Andersson484145,8775
5Tina Senitz264177,0812
5Mats Rundby134202,3861
6Roger Westdal304165,3781
6Andreas Tjengvall214188,0836
7Benny Bodin64175,3725
7H-E. Gustavsson324178,3841
8Bo Pettersson314143,8699
8Victor Claesson334186,0876