Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2015/16

Gästrikemasters - Hofors

Hofors Bowlinghall, Hofors14 feb. 2016

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Gästriklands BF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
12
Klasser med deltagare
1 / 1

Gästrikemasters - HoforsIngen Ranking

12 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Lukas Johansson393184,3670
2Fredrik Berglöf703139,7629
3Edwin Olsson703126,3589
4William Forsberg623133,7587
5Moa Jonsson333159,0576
6Max Östlund0399,3298
7Axel Gustafsson0399,0297
8Emil Green70385,7467
9M090206ANT010377,0231
10Loke Norlin0368,0204
11Klara Appelgren0367,0201
12Frida Norlin0366,0198