Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2015/16

Gästrikemasters - Gävle

Gävle - Lucky Bowl, Gävle13 mars 2016

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Gästriklands BF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
17
Klasser med deltagare
1 / 1

Gästrikemasters - GävleIngen Ranking

17 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Fredrik Berglöf703159,0687
2Oskar Westby Sundberg03143,0429
3Edwin Olsson493156,0615
4Max Östlund03133,7401
5Anthon Hedström03131,0393
6Moa Jonsson343163,7593
7Jonatan Sundin03125,7377
8Tindra Örnblom03104,0312
9Emil Green703102,3517
10Rasmus Örnblom0393,7281
11Axel Gustafsson0391,7275
12Moa Hägglund0389,3268
13Frida Norlin0389,3268
14Oscar Nässelqvist-Wikström0387,0261
15M210606LUK010380,7242
16M090206ANT010378,7236
17M020906ISA010376,0228