Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2015/16

Måndagsklubben April

Stånga Bowlinghall, STÅNGA11 apr. 2016

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben AprilLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1H-E. Gustavsson284206,3937
1Tom Siltberg334184,0868
2Robert Gustavsson64213,0876
2Mikael Johansson144214,0912
3Annie Kahlbom314200,8927
3Benny Bodin74184,3765
4Joakim Pettersson24217,8879
4Patrik Hellström314167,5794
5Thomas Ahlby294178,8831
5Johan Hansson324168,5802
6Maria Eklöf224172,0776
6Bo Pettersson294184,3853
7Simon Aldenroth284176,0816
7Arvid Thomsson54195,3801
8Richard Säldemar194165,0736
8Kevin Stenegärd404161,5806