Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2016/17

Måndagsklubben September 2

Stånga Bowlinghall, STÅNGA26 sep. 2016

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
14
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben September 2Lagtävling C

14 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Joakim Pettersson24223,8903
1Maria Eklöf234174,8791
2Thomas Ahlby324191,8895
2Robert Gustavsson74176,8735
3Mikael Johansson144166,0720
3H-E. Gustavsson264183,5838
4Joakim Werkelin414149,5762
4Simon Aldenroth264167,0772
5Marcus Jakobsson224185,3829
5Roger Westdal304139,3677
6Annicka Bodin344139,0692
6Patrik Hellström314161,3769
7Kevin Stenegärd384148,8747
7Benny Bodin64165,3685