Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2016/17

Stafetten

Stockholm - Rinkeby, Stockholm26 feb. 2017

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Solhöjden IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
114
Klasser med deltagare
1 / 1

StafettenKategori J

114 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1M310883SEB01883127,3646
1Kim Källström463186,7698
1M061182JON02643147,0633
1Tomas Öberg183196,0642
1Anna Nyby-Christensen543147,7605
1Eric Plantin483173,0663
2Susanne Karlsson513138,7569
2Alexandra Karlsson353159,7584
2Stefan Hellman433159,7608
2Christoffer Cranser103202,0636
2Joakim Haraldsson303181,0633
2Andreas Hansen823136,3655
3Sisko Vanhanen443157,7605
3Leif Karlsson583156,0642
3A-L. Planholm663157,0669
3Anette Danielsson553135,0570
3J-E. Björkqvist403148,0564
3Maria Carlehed533145,0594
4Patrik Ingö843101,3556
4Thomas Berglin733141,3643
4M011192DAV011003117,7653
4Hampus Hammarbäck623149,3634
4K250368CAT01813110,0573
4M160483MIK01100389,7569
5K031071MAR02100388,7566
5Nicole Eriksson893143,7698
5Linnea Isberg Cranser773124,0603
5M210679MIK10843102,3559
5Samuel Bergström813129,3631
5Hans Arnell213166,7563
6Mikael Andersson203194,7644
6M191060KEN01903110,7602
6Louise Andersson583138,3589
6Conny Nilsson223155,3532
6Rickard Blomdahl563145,7605
6Stefan Nowakowski413170,0633
7Roger Munter613124,0555
7Robin Savolainen283184,0636
7Alf Karlsson273160,7563
7Kevin Melin233180,7611
7M050281ERN01423146,7566
7M290967PAT01813123,0612
8Camilla Salkert513126,3532
8Susanna Holmgren693109,3535
8Mikael Thurfors573150,7623
8M200983CHR0195395,7572
8M080395RAS01803127,3622
8Tommy Lindström253191,0648
9Maria Hagstedt533167,7662
9Therese Persson783110,0564
9K181174JES0175399,3523
9Magnus Hedström463134,0540
9M170672PAT01483163,7635
9Anders Åslund403162,3607
10M210584MIK01883119,0621
10K020276KAT011003106,3619
10M191085TON01100393,0579
10M140386STE01100383,7551
10K130363SAR01100381,3544
10M090281HEN011003103,3610
11Anna Torngren813125,7620
11Edvin Behmer743122,0588
11Hanna Jonsson693112,0543
11Torbjörn Nikolaisen773130,3622
11Nils Rockberg593137,7590
11K260396IDA01703107,0531
12M150764JON01913114,7617
12M050254BO 02893104,7581
12M040675KAJ01823112,3583
12Stefan Westerdahl843111,0585
12J-E. Lundwall763124,0600
12M151057GÖS01100375,0525
13K221285LOV0196389,7557
13Åsa Jacobsson803116,7590
13Linnéa Björkqvist833114,0591
13K181068AGN011003101,7605
13Caroline Dahlström553141,7590
13Lena Sommargren81397,3535
14M210889SAM0286393,0537
14M021263BJÖ01673105,0516
14M020476RIC01763105,0543
14M110988VIK04813120,0603
14Mats Karlsson643169,0699
14K051083ROR01100386,7560
15Andreas Leuving503176,0678
15M190670MAT01683126,7584
15Kim Barkerud193157,7530
15Peter Svensson283127,7467
15Toni Sandelin663133,0597
15Algot Elebrand693126,7587
16Mikael Jonsson483160,0624
16Mathias Lööw383151,0567
16Lotta Elebrand763116,0576
16Sofie Hägglöf503147,7593
16Erik Nilsson363135,7515
16Lennart Bäck483134,7548
17Anders Fougner543119,0519
17K180585MAT01823107,7569
17M120477TOO011003100,3601
17M031282DAN01743112,7560
17Lisa Dahl693131,3601
17Emma Jarheim583130,0564
18Simon Bernhardsson92389,0543
18Yonathan Araya Nässel523126,7536
18Sara Torngren813103,7554
18Miriam Epstein94387,3544
18Claes Kårsell483154,7608
18Fredrik Larsson713136,7623
19K110784THE01100356,7470
19M100693JON04893125,3643
19K220474ELI01100398,7596
19M100159MAT01863105,0573
19M080159GUN01100358,7476
19M080296NIK01803116,7590