Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2016/17

Måndagsklubben Januari

Stånga Bowlinghall, STÅNGA9 jan. 2017

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
12
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben JanuariLagtävling C

12 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Annicka Bodin354176,3845
1Mats Rundby184199,5870
2H-E. Gustavsson284194,0888
2Joakim Pettersson34201,0816
3Benny Bodin64217,5894
3Kevin Stenegärd354165,3801
4Ida Wistrand604138,3793
4Bo Pettersson284182,3841
5Birgitta Siltberg534155,8835
5Hugo Lindqvist534146,8799
6Tom Siltberg314170,8807
6Noah Jakobsson514151,5810