Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2016/17

Måndagsklubben Februari

Stånga Bowlinghall, STÅNGA7 feb. 2017

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben FebruariLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Mats Rundby184228,5986
1Thomas Ahlby284180,0832
2Kevin Stenegärd344183,3869
2H-E. Gustavsson274192,0876
3Birgitta Siltberg474168,5862
3Göran Fransson254194,5878
4Benny Bodin74218,3901
4Marcus Jakobsson214177,5794
5Annicka Bodin354188,5894
5Hugo Lindqvist514146,8791
6Joakim Pettersson44202,3825
6Bo Pettersson294178,0828
7Ida Wistrand594149,3833
7Mikael Johansson124190,8811
8Noah Jakobsson464140,5746
8Robert Gustavsson64208,3857