Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2016/17

Måndagsklubben Mars

Stånga Bowlinghall, STÅNGA21 mars 2017

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben MarsLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Roger Westdal294174,3813
1Mats Rundby164225,3965
2Noah Jakobsson424168,0840
2Benny Bodin84225,3933
3Simon Aldenroth224178,0800
3Robert Stenegärd274213,0960
4Maria Eklöf224222,5978
4Hugo Lindqvist504140,5762
5Johan Hansson404173,8855
5H-E. Gustavsson254188,0852
6Thomas Ahlby274175,0808
6Annicka Bodin354184,5878
7Kevin Stenegärd304179,8839
7Robert Gustavsson64199,8823
8Göran Fransson254197,3889
8Ida Wistrand554137,3769