Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2017/18

Hälsinge Junior Tour Stop 3

Hudiksvalls Bowlinghall, Hudiksvall25 mars 2018

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Hälsinglands BF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
9
Klasser med deltagare
1 / 1

Hälsinge Junior Tour Stop 3Kategori J

9 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Jonas Fahlström503175,7677
2Tedd Högberg703104,3523
3Elliott Persson503121,3514
4Wilhelm Eriksson503119,3508
5Marius Alkerud Sallander70397,0501
6Edvin Björklin70392,3487
7Wilhelm Thyr70379,3448
8Kevin Fahlström70352,7368
9M190107JOE0170345,3346