Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2018/19

Måndagsklubben Oktober 2

Stånga Bowlinghall, STÅNGA29 okt. 2018

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben Oktober 2Lagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Mats Rundby174209,3905
1Robert Gustavsson24217,3877
2Noah Jakobsson284190,0872
2Joakim Pettersson24220,0888
3Tommy Larsson504177,0908
3Ida Wistrand364176,3849
4Simon Aldenroth204208,5914
4William Snöbohm414162,5814
5H-E. Gustavsson244169,8775
5Johan Hansson304184,0856
6Maria Eklöf154170,8743
6Anders Jakobsson124203,0860
7Richard Säldemar154173,5754
7Benny Bodin44207,3845
8Camilla Olofsson214159,5722
8Victor Claesson184200,5874