Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2018/19

HälsingTour Junior Stop 1

Söderhamns Bowlinghall, Söderhamn10 nov. 2018

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Hälsinglands BF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
9
Klasser med deltagare
1 / 1

HälsingTour Junior Stop 1Kategori J

9 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Jonas Fahlström113177,0564
2Marius Alkerud Sallander603123,3550
3Alexander Hedman603117,7533
4Lilly Hedblom603102,3487
5Tedd Högberg56392,0444
6Edvin Björklin58382,3421
7Kevin Fahlström60362,3367
8Viggo Pettersson60351,0333
9Eddy Norman60339,7299