Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2018/19

Måndagsklubben April

Stånga Bowlinghall, STÅNGA8 apr. 2019

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben AprilLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Robert Gustavsson74209,8867
1Benny Bodin24222,0896
2Kevin Stenegärd104207,8871
2Victor Claesson134191,8819
3Sava Knezevic474164,8847
3Noah Jakobsson234181,3817
4Ida Wistrand344153,3749
4Camilla Olofsson194192,3845
5Simon Aldenroth194176,0780
5Sara Pettersson204175,3781
6Tobias Westberg144186,0800
6Claes Johansson64182,8755
7Pernilla Nordgren424132,0696
7Annicka Bodin274181,3833
8Johan Hansson364153,0756
8Anders Jakobsson64180,0744