Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2019/20

Måndagsklubben Oktober

Stånga Bowlinghall, STÅNGA14 okt. 2019

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben OktoberLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Annicka Bodin284202,5922
1Simon Aldenroth174210,0908
2Robert Gustavsson64214,0880
2Tobias Westberg164206,3889
3Camilla Olofsson184201,8879
3Leif Johansson464154,3801
4Johan Hansson354180,8863
4Richard Säldemar164175,5766
5Noah Jakobsson204194,3857
5Eva Bengtsson294163,3769
6H-E. Gustavsson314177,3833
6Roger Westdal284159,0748
7Stefan Jacobsson284168,0784
7Sara Pettersson204167,5750
8Benny Bodin34198,5806
8Hugo Lindqvist374140,3709