Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2019/20

Måndagsklubben Januari

Stånga Bowlinghall, STÅNGA27 jan. 2020

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben JanuariLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Joakim Pettersson34225,3913
1Eva Bengtsson264191,8871
2Tom Siltberg274167,8779
2Tobias Westberg174198,5862
3Camilla Olofsson144187,5806
3Annicka Bodin254181,3825
4William Snöbohm284157,5742
4Benny Bodin44217,5886
5Pernilla Nordgren434151,0776
5Robert Gustavsson44206,0840
6Noah Jakobsson164183,0796
6Dan Segerlund44200,8819
7Anders Jakobsson24198,3801
7Victor Claesson154186,5806
8Simon Aldenroth194190,8839
8Johan Hansson324145,8711