Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2019/20

Måndagsklubben April

Stånga Bowlinghall, STÅNGA27 apr. 2020

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben AprilLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Claes Johansson14229,5922
1Robert Gustavsson44204,0832
2Tobias Westberg184186,0816
2Annicka Bodin264179,5822
3Melvin Eliasson304172,0808
3Eva Bengtsson224179,3805
4Hugo Lindqvist404169,8839
4Camilla Olofsson134180,0772
5Maria Eklöf184181,5798
5Stefan Jacobsson284171,5798
6Kevin Stenegärd64201,0828
6Ingela von Corswant264159,8743
7J-E. Othberg84178,0744
7H-E. Gustavsson344158,0768
8Richard Säldemar144169,8735
8Pernilla Nordgren394134,5694