Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2020/21

Uncle Joe´s Matchplay

Visby Uncle Joe´s, Visby12 okt. 2020

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: IK Gotlandspärlan.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
28
Klasser med deltagare
1 / 1

Uncle Joe´s MatchplayKategori F

28 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Victor Claesson175203,21 101
2Oskar Broström95216,21 126
3Johan Hansson315193,01 120
4Ingela von Corswant285183,81 059
5Elias Svensson215197,21 091
6B-A. Jakobsson215194,81 079
7Tobias Westberg195190,81 049
8William Snöbohm285178,61 033
9Kent Andersson295175,61 023
10Ulf Broberg325175,61 038
11Patrik Hellström165188,41 022
12Robert Gustavsson75197,21 021
13Thomas Wilson255179,01 020
14Anders Jakobsson45198,61 013
15Ida Wistrand285176,01 020
16Anders Larsen245174,6993
17Mats Rundby145182,2981
18Richard Säldemar185177,2976
19Malin Berg355171,21 031
20Dan Segerlund75181,0940
21A-S. Bjersander435146,4947
22J-E. Othberg105183,2966
23Eva Bengtsson225169,8959
24Anders Sundberg305161,6958
25Jan Larsson385152,4952
26Thomas Ahlby205157,8889
27H-E. Gustavsson335156,0945
28Maria Eklöf185170,6943