Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2020/21

Måndagsklubben Oktober 2

Stånga Bowlinghall, STÅNGA26 okt. 2020

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben Oktober 2Lagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Eva Bengtsson244184,3833
1Annicka Bodin254183,5834
2H-E. Gustavsson354157,3769
2Marcus Jakobsson134206,0876
3Daniel Norrby204185,0820
3Victor Claesson144191,0820
4Noah Jakobsson144184,8795
4Kevin Stenegärd64198,8819
5Ida Wistrand274171,5794
5Gunnel Johansson294165,3777
6Claes Johansson04199,0796
6Dan Segerlund44189,3773
7Claes Wagelin Gauffin124165,5710
7Camilla Olofsson144186,3801
8Benny Bodin34201,8819
8Göran Fransson264146,5690