Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2021/22

Allans Minne Individuellt

Stånga Bowlinghall, STÅNGA29 aug. 2021

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
8
Klasser med deltagare
1 / 1

Allans Minne IndividuelltKategori D

8 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Robert Gustavsson44245,5998
2Elias Svensson184202,0880
3Richard Säldemar204196,8867
4Tim Svensson404168,5834
5J-E. Othberg104194,8819
6Victor Claesson134184,5790
7Vivian Molin504141,0764
8Patrik Hellström154173,5754