Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2021/22

Måndagsklubben December

Stånga Bowlinghall, STÅNGA12 dec. 2021 – 13 dec. 2021

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben DecemberLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Camilla Olofsson124179,3765
1Anders Jakobsson34236,3957
2Pernilla Nordgren494177,5906
2Tobias Westberg144173,8751
3Mikael Johansson94208,8871
3Lisbeth Karlsson604136,0784
4Eva Bengtsson224197,0876
4Matilda Werkelin604133,5774
5Claes Wagelin Gauffin164177,3773
5Göran Fransson344184,0872
6Ingela von Corswant394162,3805
6Claes Johansson04206,8827
7Hugo Lindqvist504158,3833
7Andrei Liljegren54188,3773
8Bengt Olsson534147,3801
8Ida Wistrand314160,3765