Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2021/22

STM 2022 - 5-manna semi

Stockholm - Vårby, Vårby8 mars 2022

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Vårby.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
40
Klasser med deltagare
1 / 1

STM 2022 - 5-manna semiLagtävling D

40 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Tomas Lind33216,7659
1Elias Sjögren93189,0594
1Anders Kretz373139,0528
1Kjell Isaksson63189,0585
1Robert Jansson23216,0654
2K-J. Mattsson93190,7599
2Tobias Hallberg53185,3571
2Katrin Fahlström43205,0627
2Torbjörn Persson173178,3586
2Susanne Olsson123187,3598
3Micke Wendell103198,0624
3Jonas Jonsson33198,3604
3Joel Lindström113164,0525
3Tomas Regnander153188,7611
3Stefan Tingvall53194,7599
4Hanna Hillman273177,3613
4Mia Collin213173,3583
4Annika Kilander93188,3592
4Annika Grönvall153175,3571
4Elin Granström193165,7554
5Susann Tolppola203165,7557
5Lars Bergman33170,3520
5Anders Friman03223,3670
5Ronny Rylander143184,3595
5Niklas Stål83180,0564
6K-M. Ekbäck243171,7587
6Kristiina Brandqvist303153,0549
6Anneli Juhlin213200,0663
6Stefan Sandblom233168,7575
6Jonathan Havstad153156,3514
7Jouko Engroos273149,0528
7Regina Siverling183177,3586
7Cristopher Nybom03190,3571
7Calle Waller13198,0597
7Robert Andersson113188,7599
8Niklas Gustafsson153156,3514
8Emil Fors173182,7599
8Georgios Forsberg203186,3619
8Björn Kaneteg93168,0531
8Henrik Sandell203156,0528