Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2022/23

Måndagsklubben Oktober

Stånga Bowlinghall, STÅNGA10 okt. 2022

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben OktoberLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Emil Stenegärd424197,0956
1Joakim Pettersson04244,5978
2Claes Wagelin Gauffin174188,8823
2Annicka Bodin234204,8911
3Ingela von Corswant374183,8883
3H-E. Gustavsson454151,5786
4Kevin Stenegärd04224,3897
4Tommy Larsson334149,3729
5Eva Bengtsson184193,5846
5Elvis Broström354156,3765
6Noah Jakobsson14201,8811
6Anders Pettersson474152,8799
7Stefan Jacobsson304165,8783
7Lisbeth Stenström384165,0812
8Bengt Olsson444138,0728
8Jonas Fredriksson364171,3829