Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2022/23

Måndagsklubben November

Stånga Bowlinghall, STÅNGA21 nov. 2022

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Måndagsklubben NovemberLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Ingela von Corswant364186,8891
1Hugo Lindqvist514167,5874
2Tommy Larsson334175,3833
2Therese Broström414168,5838
3Eva Bengtsson184187,8823
3Benny Bodin04192,3769
4Jonas Fredriksson334167,0800
4Joakim Pettersson04196,3785
5Elvis Broström334162,0780
5Oskar Broström34198,3805
6Edvin Eliasson384145,5734
6Claes Wagelin Gauffin174183,0800
7Bengt Olsson454145,0760
7Annicka Bodin254157,8731
8Noah Jakobsson14182,8735
8Ida Wistrand314154,3741