Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2022/23

Måndagsklubben Februari

Stånga Bowlinghall, STÅNGA27 feb. 2023

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

MåndagsklubbenLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Kevin Stenegärd04251,01 004
1Tobias Westberg144201,0860
2Emil Stenegärd214205,8907
2Eva Bengtsson184205,5894
3Joakim Pettersson04223,8895
3Annicka Bodin224202,3897
4Jonas Fredriksson274194,3885
4Holger Wickman344182,8867
5Tommy Larsson324180,0848
5Sara Pettersson134200,0852
6Hugo Lindqvist484171,8879
6Melvin Eliasson04204,0816
7Ida Wistrand294188,0868
7Ingela von Corswant334171,0816
8Claes Wagelin Gauffin194196,5862
8Maria Eklöf194165,0736