Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2022/23

Stafetten Eslöv

Eslövs Bowlinghall, Eslöv30 apr. 2023 – 1 maj 2023

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: BK Mix Eslöv.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
68
Klasser med deltagare
1 / 1

U18Lagtävling C

68 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Alexander Zanderhäll333205,3715
1Edvin Lam503197,0741
1Felix Nilsson443189,0699
1Viktor Andersson613142,3610
2Viktor Backe473178,3676
2Ellie Södergren453184,3688
2Nikki Södergren493164,3640
2Viggo Olander523164,3649
3Isak Karlsson Johansson383163,0603
3Lukas Martinsson133225,7716
3Alvin Klingståhl383188,3679
3Johannes Häggblad553149,0612
4Liam Nilsson293165,0582
4Dante Niclasen573121,7536
4Max Stålhammar423215,0771
4Theo Lindfors173221,0714
5Milliam Croon703138,0624
5Alva Johansson643173,7713
5Sebastian Persson403202,7728
5Viktor Johansson77391,7506
6Theo Lundahl413174,3646
6Minea Caplander613148,3628
6Adam Hannjö423163,0615
6Jack Danell773136,7641
7Emil Andersson573139,7590
7Ebba Andersson413178,0657
7Nicole Brandin483180,7686
7Oliver Jönsson463152,0594
8Valdemar Lutz Möller513190,7725
8Noel Lövden Berseus263178,7614
8Elias Holmqvist513144,0585
8Ivar Varg Mårtensson683128,0588
9Hjalmar Andersson543165,3658
9Ellinor Hall383167,3616
9Linnéa Forsberg773125,3607
9Lova Nilsson273180,7623
10Tess Lindfors343177,3634
10Hang Nguyen473146,3580
10Hong Nguyen543144,0594
10Alicia Lövgren393187,3679
11Nikodemus Olsson773133,3631
11Noa Woll603160,3661
11Björn Örnhag77399,7530
11Viktor Jarl Nielsen633155,7656
12Karl Gunnarsson683102,7512
12William Brodin473173,3661
12Elias Linde363186,0666
12Ebba Linde563128,7554
13Joel Ströbeck613130,7575
13Adam Andersson463137,0549
13Saga Johansson233195,7656
13Liam Johansson633141,0612
14Emma Backlund Eek633120,3550
14Erik Uddenhed723120,0576
14Malte Nilsson77388,7497
14Elvira Jönsson773106,0549
15Philip Hecktor773104,3544
15Robin Jensen773107,7554
15Isabelle Johansson77393,7512
15Philip Johansson77393,3511
16Henrik Sinander353197,3697
16kian Vöcks Andersson773140,0651
16Sam Lundahl453147,7578
16Kevin Vöcks Andersson363181,7653
17Rebecka Pedersen77385,0486
17Milton Valfridsson77377,7464
17Nikki Backe77389,3499
17William Lindell77379,0468