Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2022/23

Måndagsklubben April

Stånga Bowlinghall, STÅNGA24 apr. 2023

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

MåndagsklubbenLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Joakim Pettersson04204,3817
1Oskar Broström14199,5802
2Ingela von Corswant334168,0804
2Eva Bengtsson194177,8787
3Hugo Lindqvist494160,3837
3Elvis Broström164172,0752
4Maria Eklöf214183,8819
4Gunnel Johansson194164,5734
5Jonas Fredriksson224162,5738
5Therese Broström364162,0792
6Tommy Larsson314154,8743
6Robert Gustavsson04188,0752
7Claes Johansson14185,3745
7Anders Pettersson474139,3745
8Ida Wistrand314153,5738
8Bengt Olsson424136,0712