Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2023/24

Tidaholmsstrajken Summer Edition P3

Tidaholms Bowlinghall, Tidaholm7 aug. 2023 – 7 sep. 2023

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Marbodals BS.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
45
Klasser med deltagare
1 / 1

Etapp 3Kategori C

45 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Lucas Fjällborg04240,0960
2Henrik Ahlstrand04231,5926
3Peter Hellström04220,3881
4Axel Engblom04218,8875
5Bo Jansson244193,5870
6Oscar Karlsson274188,0860
7Roger Andersson144200,5858
8Edwin Olausson354176,8847
9Albin Wahlström04210,3841
10William Sköld Brobeck314179,3841
11Linda Blank504159,0836
12Makis Manthos44199,5814
13Charlie Rydén184184,3809
14Henrik Johansson04201,8807
15Georg Ahlinder394161,0800
16David Hermansson24197,8799
17Carina Johansson Broo504149,0796
18Lars Henry Persson224176,8795
19Christian Fogelberg94189,3793
20Tony Johansson234173,5786
21Alfred Odbert04196,3785
22Alexander Lund84187,3781
23Johan Leijon74185,8771
24Joakim Fritzon174175,5770
25Tomas Andersson64186,3769
26Marie Carlbom264163,5758
27L-J. Björk54183,3753
28Per Karlsson224164,8747
29Erik Åström254161,5746
30Anders Rogvall Knutsmark124173,8743
31Daniel Johansson Broo424143,3741
32Peter Klahr174166,5734
33Max Kojic24180,8731
34Mathias Mildton Persson94173,3729
35Johan Nilsson144167,8727
36Marcus Fogelberg14179,5722
37Judith Friman134166,0716
38Nicklas Odbert34175,5714
39Simon Andersson74168,8703
40Henrik Blomqvist04175,0700
41Morgan Carlsson164158,8699
42Claes Larsson264147,5694
43Joakim Wetterstrand04169,0676
44Elias Andersson154150,5662
45Erik Andersson44145,8599