Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2023/24

Måndagsklubben September

Stånga Bowlinghall, STÅNGA25 sep. 2023

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga Bowlinghall.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

Sept.Lagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Kevin Stenegärd04230,3921
1Anders Pettersson474171,3873
2Måns Lingvall414170,3845
2Ida Wistrand314177,3833
3Andreas Tjengvall204208,8915
3Noah Jakobsson04183,8735
4Therese Broström364171,3829
4Bengt Olsson414160,3805
5Margareta Bandelin604148,0832
5Tommy Larsson334165,0792
6Casper Jakobsson144189,3813
6Annicka Bodin224168,5762
7Joakim Pettersson04178,8715
7Ingela von Corswant334161,8779
8Melvin Eliasson04162,5650
8Jonas Fredriksson201159,0179