Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2023/24

Måndagsklubben Januari

Stånga Bowlinghall, STÅNGA29 jan. 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Andreas Tjengvall234209,8931
1Maria Eklöf264200,0904
2Ingela von Corswant344178,3849
2Malin Berg254210,8943
3Casper Jakobsson124205,3869
3Ida Wistrand314189,3881
4Therese Broström354181,0864
4Anders Dyplin464163,5838
5Edvin Eliasson244178,3809
5Melvin Eliasson04221,8887
6Lars Ljunggren484178,3905
6Hugo Lindqvist494142,8767
7Måns Lingvall384163,3805
7Jonas Fredriksson184180,8795
8Sava Knezevic414158,0796
8Lisbeth Stenström384158,3785