Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2023/24

Måndagsklubben Februari

Stånga Bowlinghall, STÅNGA26 feb. 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Ingela von Corswant354186,8887
1Iréne Stenberg594131,5762
2Anders Dyplin454163,8835
2Måns Lingvall344168,3809
3Edvin Eliasson244168,3769
3Birgitta Siltberg524153,0820
4Lars Ljunggren474143,5762
4Oskar Broström34202,8823
5Tom Siltberg324171,8815
5Malin Berg244167,8767
6Sava Knezevic434142,5742
6Therese Broström324173,3821
7Ida Wistrand314173,0816
7Melvin Eliasson04166,5666
8Hugo Lindqvist494156,5822
8Casper Jakobsson124152,8659