Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2023/24

Måndagsklubben Mars

Stånga Bowlinghall, STÅNGA25 mars 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Ingela von Corswant354185,0880
1Tommy Larsson344188,0888
2Joakim Pettersson04231,3925
2Pernilla Nordgren434158,8807
3Ida Wistrand314185,0864
3Sava Knezevic454171,5866
4Annicka Bodin214185,3825
4Hugo Lindqvist484178,0904
5Iréne Stenberg604143,0812
5Måns Lingvall314184,5862
6Leif Johansson364180,8867
6Casper Jakobsson114187,0792
7Gill Johansson574147,8819
7Malin Berg264162,8755
8Andreas Tjengvall214170,8767
8Anders Dyplin444156,5802