Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2023/24

Måndagsklubben April

Stånga Bowlinghall, STÅNGA29 apr. 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga Bowlinghall.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpLagtävling C

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Måns Lingvall254195,0880
1Casper Jakobsson104226,0944
2Malin Berg294187,0864
2Edvin Larsson594162,8887
3Hugo Lindqvist484163,3845
3Maria Eklöf284183,0844
4Ingela von Corswant324187,5878
4Gill Johansson574138,5782
5Claes Johansson14189,5762
5Joakim Pettersson04214,3857
6Josef Stenegärd544170,5898
6Pernilla Nordgren454134,5718
7Leif Johansson364151,3749
7Andreas Tjengvall204196,3865
8Ida Wistrand304150,3721
8Lisbeth Stenström374164,0804