Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2023/24

Tidaholmsstrajken Summer Period 2

Tidaholms Bowlinghall, Tidaholm24 juni 2024 – 19 aug. 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Marbodals BS.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
66
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpKategori C

66 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Simon Ferm164248,81 059
2Oscar Karlsson154227,3969
3Erik Ahlstrand14240,3965
4Henrik Blomqvist04238,0952
5Mats Wahlström74227,0936
6Peter Hellström04232,3929
7Fredrik Karlsson184214,3929
8Albin Lindberg04229,0916
9Frans Olsson424186,8915
10Henrik Johansson04226,0904
11Henrik Ahlstrand04224,3897
12Magnus Arvidsson64217,3893
13Julia Björnberg294194,3893
14Johan Nilsson114212,0892
15Sebastian Dempwolf Holm14221,5890
16Anton Rosqvist84213,8887
17Lucas Ahlin24218,8883
18David Hermansson04220,5882
19Lucas Fjällborg04219,8879
20Tore Nävdal504167,5870
21Johannes Svensson294188,3869
22Elias Andersson214192,8855
23Emelie Hjorth44206,0840
24Mikael Djerf Borén254182,8831
25Fredrik Taus384168,8827
26Daniel Andersson504156,5826
27Mattias Andersson244182,3825
28Daniel Johansson Broo454161,3825
29Bo Jansson104196,0824
30Elias Rickardsson04204,8819
31Peter Ferm384166,8819
32Melvin Andersson14203,3817
33Morgan Carlsson124190,8811
34Simon Andersson114190,5806
35Tobias Kling04201,3805
36Marcus Fogelberg04201,3805
37Christian Fogelberg124189,3805
38Erik Larsson14200,0804
39Viktor Svarén64194,8803
40Kenny Holgersson14198,3797
41Max Kojic04198,0792
42Elin Karlsson504147,8791
43Carina Johansson Broo504146,8787
44Tony Lorentzon244170,3777
45Linda Blank294161,3761
46Olivia Malmer144174,8755
47Tomas Andersson84180,3753
48Tony Johansson114176,5750
49Fredrik Ivarsson214164,5742
50Urban Ljungqvist194165,8739
51Fredrik Karlsson264156,5730
52Georg Ahlinder264156,3729
53Joakim Wetterstrand04181,8727
54Per Karlsson244157,0724
55Charlotta Malmer94171,5722
56Victor Lindberg44176,0720
57Johan Gannerud134166,3717
58K-A. Nilsen264152,3713
59Annika Djerf Borén504128,3713
60Filip Malmer154162,8711
61Mathias Mildton Persson54171,8707
62Kerstin Andersson504126,3705
63Gösta Hägg194155,0696
64Christer Ax404130,0680
65Oskar Malm324135,5670
66Edwin Olausson64157,0652