Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2024/25

Allans Minne Individuellt

Stånga Bowlinghall, STÅNGA1 sep. 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: StångaIF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
8
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpKategori E

8 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Ida Wistrand274189,3865
2Margareta Sjödin414175,3865
3Tindra Jakobsson404171,8847
4Camilla Olofsson64202,0832
5Pernilla Nordgren404165,3821
6Charlotte Eliasson164182,8795
7Eva Wetterlund314162,0772
8Margareta Bandelin404150,3761