Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2024/25

Måndagsklubben Oktober

Stånga Bowlinghall, STÅNGA28 okt. 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

OktoberLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Lisbeth Stenström374177,5858
1Elvis Broström84170,8715
2Måns Lingvall154173,8755
2Benny Bodin04200,3801
3Joakim Pettersson04173,3693
3Josef Stenegärd514161,5850
4Tommy Larsson284177,5822
4Hugo Lindqvist474131,0712
5Edvin Larsson504148,3793
5Oskar Broström14181,3729
6Ida Wistrand324156,0752
6Annicka Bodin234160,0732
7Therese Broström274152,8719
7Kevin Stenegärd04174,3697
8Edvin Eliasson234142,0660
8Melvin Eliasson34161,5658