Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2024/25

Uncle Joe´s Matchplay November

Visby Uncle Joe´s, Visby4 nov. 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: IK Gotlandspärlan.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
23
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpKategori D

23 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Andrei Liljegren05233,21 166
2Jonas Gustafsson25213,21 076
3Robert Gustavsson05222,21 111
4Thomas Ahlby255187,61 063
5Anders Jakobsson85207,41 077
6Melwin Östberg275179,41 032
7Victor Claesson175195,81 064
8Tobias Westberg145188,21 011
9Dan Segerlund55197,61 013
10Bo Pettersson295171,81 004
11Anders Sundberg235177,81 004
12Ingela von Corswant215175,0980
13Måns Lingvall95190,8999
14Paul Wigström305164,8974
15Therese Broström235173,4982
16J-E. Othberg35191,0970
17Jakob Lindby455153,2991
18Eva Bengtsson145181,0975
19Johan Hansson245162,6933
20Maria Eklöf195163,6913
21Svante Bergström105179,6948
22Pontus Lagergren285154,2911
23Teo Björk235146,8849