Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2024/25

Hälsinge Tour Junior Stop 2 24/25

Söderhamns Bowlinghall, Söderhamn10 nov. 2024

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Hälsinglands Bowlingförbund.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
10
Klasser med deltagare
1 / 1

HCPKategori E

10 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Elias Gustafsson453167,7638
2Vendla Pierrou553152,0621
3Jonas Roos03205,3616
4Eddy Norman233180,0609
5Emma Carlsson283158,0558
6Kevin Fahlström03175,0525
7M100709THE01363128,3493
8Arvin Husson523111,3490
9M070813ALV0160399,3478
10M261109SIX0160399,0477