Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2024/25

Uncle Joe´s Matchplay Februari

Visby Uncle Joe´s, Visby10 feb. 2025

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: IK Gotlandspärlan.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
24
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpKategori D

24 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Robert Gustavsson05226,81 134
2Casper Jakobsson155202,21 086
3Jonas Gustafsson25218,01 100
4J-E. Othberg55214,01 095
5Malin Lindström385178,41 082
6Melwin Östberg235184,41 037
7Edvin Larsson205187,41 037
8Jakob Lindby295178,01 035
9Johan Hansson275182,41 047
10Anders Jakobsson75195,21 011
11Victor Claesson175185,01 010
12Bo Pettersson245171,8979
13Thomas Ahlby185179,4987
14Malin Berg155178,0965
15Anders Larsen265166,4962
16Anders Sundberg255166,8959
17Pontus Lagergren325164,2981
18Therese Broström245162,4932
19Andrei Liljegren05192,0960
20Ida Wistrand265153,4897
21Eva Bengtsson135165,2891
22Paul Wigström265154,6903
23Ingela von Corswant205163,2916
24Måns Lingvall135165,0890