Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2024/25

Uncle Joe´s Matchplay Mars

Stånga Bowlinghall, STÅNGA10 mars 2025

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: IK Gotlandspärlan.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
24
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpKategori D

24 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Andrei Liljegren05224,21 121
2Svante Bergström125217,21 146
3Bo Pettersson235196,01 095
4Måns Lingvall215184,81 029
5Victor Claesson175194,21 056
6Edvin Larsson195191,61 053
7Eva Bengtsson135195,21 041
8Therese Broström255176,21 006
9Johan Hansson255177,61 013
10Anders Sundberg285166,6973
11Malin Lindström345166,01 000
12Dan Segerlund45193,6988
13Malin Berg145179,4967
14Anders Larsen255167,6963
15Pontus Lagergren385159,8989
16Casper Jakobsson115180,6958
17Teo Björk325161,6968
18Jakob Lindby275159,6933
19Robert Gustavsson05182,2911
20J-E. Othberg35183,6933
21Thomas Ahlby175169,6933
22Maria Eklöf185167,4927
23Ida Wistrand255150,6878
24Tommy Persson355111,8734