Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2024/25

Måndagsklubben Mars

Stånga Bowlinghall, STÅNGA31 mars 2025

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

MarsLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Joakim Pettersson04204,3817
1Edvin Larsson334133,8667
2Zarah Bodin434177,8883
2Ida Wistrand294171,5802
3Benny Bodin04222,3889
3Måns Lingvall174169,8747
4Ingela von Corswant304172,3809
4Therese Broström284165,3773
5Vincent Jakobsson454138,0732
5Oskar Broström04195,5782
6Lisbeth Stenström374159,3785
6Pontus Lagergren454135,5722
7Jakob Lindby394156,5782
8Andrei Liljegren04190,0760
8Casper Jakobsson64172,5714
9Tobias Westberg64167,0692