Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2024/25

Tidaholmsstrajken Summer 2025 Period 1

Tidaholms Bowlinghall, Tidaholm12 maj 2025 – 29 juni 2025

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Marbodals BS.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
118
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpKategori C

118 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Oscar Karlsson155233,61 243
2Lucas Fjällborg05244,81 224
3Christer Sandberg215222,41 217
4Tekauita Enesi265216,01 210
5Mats Wahlström115226,21 186
6Peter Hellström05237,01 185
7Daniel Andersson465190,01 180
8David Hermansson25230,81 164
9Charlie Rydén115221,01 160
10Kenny Holgersson115220,21 156
11Mattias Viktorsson225208,41 152
12Sebastian Dempwolf Holm45224,41 142
13Lucas Hall05228,21 141
14Henrik Ahlstrand35225,01 140
15Johannes Svensson85220,01 140
16Morgan Carlsson165211,61 138
17William Sköld Brobeck175208,41 127
18L-å. Skatt505172,81 114
19Johan Phomsuvanh145208,41 112
20Theo Sjöholm445177,81 109
21Frans Olsson385183,61 108
22Jerry Mattsson275193,21 101
23Gustav Nylander155205,01 100
24Carl Adolfsson195200,81 099
25Peter Klahr245195,61 098
26Viktoria Sofková155203,61 093
27Hannes Lundgren505168,41 092
28Daniel Johansson Broo295189,21 091
29Kewin Eriksson355183,01 090
30Martin Johansson355182,41 087
31Glenn Holmén145203,01 085
32Johan Hedlund305186,61 083
33Albin Lindberg05216,01 080
34Christian Fogelberg135203,01 080
35Pernilla Zakrisson245192,01 080
36Joakim Wetterstrand75208,41 077
37Mikael Jönsson85207,01 075
38Tony Johansson235191,81 074
39Olivia Malmer165198,61 073
40Malin Johansson65208,41 072
41Edwin Olausson115203,21 071
42Makis Manthos55209,01 070
43Mathias Mildton Persson135200,81 069
44Fredrik Karlsson165197,81 069
45Johan Nilsson135199,41 062
46Ninitha Loft325180,41 062
47Urban Ljungqvist215190,81 059
48Mikael Larsson255186,61 058
49Neo Bjärsmyr295182,61 058
50Elin Karlsson475163,61 053
51Lucas Ahlin35207,01 050
52Conny Aronsson195190,81 049
53Linus Adollarsson305179,21 046
54Kerstin Andersson435165,21 041
55Viktor Häger345173,81 039
56Charlotta Malmer135194,61 038
57Thomas Johansson205187,61 038
58Alex Ghermanescu155191,61 033
59Stefan Lundqvist215185,61 033
60Peter Ferm385167,21 026
61Jonny Fritzon195186,01 025
62Johnny Blom425162,41 022
63Tobias Kling55199,01 020
64Emil Olander305173,21 016
65Tilda Lindberg235179,61 013
66Benny Ahnberg175184,21 006
67Oskar Malm245177,21 006
68Gösta Hägg235178,01 005
69Erik Larsson05200,81 004
70Simon Andersson175183,81 004
71Thomas Helander225178,81 004
72Marcus Fogelberg85192,61 003
73Fredrik Karlsson245176,61 003
74Tore Nävdal445154,8994
75Axel Engblom35195,6993
76Julia Björnberg185180,2991
77Eva Kornestedt315167,2991
78Björn Hamberg275171,0990
79Peter Salminen275171,0990
80Mikael Djerf Borén155182,8989
81Hans Ahlin205177,8989
82Per Karlsson295168,8989
83Dave Bjärsmyr345163,4987
84Curt Björnberg335162,8979
85Valdis Ósk Valsdóttir505145,4977
86Andreas Lindberg175178,2976
87Jonathan Winhagen55189,4972
88Kjell Antonsson235171,2971
89Carina Johansson Broo505144,0970
90Caroline Thuné505143,8969
91Julia Mattsson315162,6968
92Peter Cedenloth155178,4967
93Ida Hurtig415151,8964
94Alen Ovcina305162,0960
95P-O. Loft345156,6953
96Victor Lindberg55185,4952
97Mattias Andersson265164,2951
98Peter Roos395150,4947
99Karl Häger275161,6943
100Christian Holmén95177,6933
101Daniel Forsberg155170,4927
102Joakim Fritzon205165,2926
103Erno Antikainen85177,0925
104Linda Blank275158,0925
105Eva Jernberg245160,4922
106Andreas Hall145168,6913
107Jakob Kjellberg165166,4912
108Sofia Green Sondell505131,0905
109Therese Jäger405140,6903
110Carina Krusell235157,4902
111Jonathan Ståhl305148,0890
112Filip Malmer195158,8889
113Bo Jansson165159,6878
114Annika Djerf Borén505121,2856
115Jim Blom385127,8829
116R-M. Winhagen245140,8824
117Petra Svensson505112,0810
118Madeleine Vestlund505102,4762