Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2025/26

Allans Minne Individuellt

Stånga Bowlinghall, STÅNGA31 aug. 2025

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
8
Klasser med deltagare
1 / 1

HcpKategori H

8 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Melwin Östberg274228,81 023
2Zigge Hoffman494192,5966
3Edvin Larsson214214,8943
4Måns Lingvall74221,8915
5Svante Bergström94210,5878
6Tindra Jakobsson334158,5766
7Vincent Jakobsson404139,3717
8Edvin Eliasson254153,3713