Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2025/26

Måndagsklubben September

Stånga Bowlinghall, STÅNGA29 sep. 2025

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

SeptemberLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Victor Claesson194210,3917
1Hugo Lindqvist484178,8907
2Lisbeth Stenström374186,3893
2Casper Jakobsson84224,5930
3Edvin Larsson154203,8875
3Sara Pettersson94213,8891
4Robert Gustavsson04241,0964
4Therese Broström284171,0796
5Tim Svensson114203,5858
5Måns Lingvall104198,3833
6Oskar Broström04206,3825
6Ingela von Corswant304185,5862
7Vincent Jakobsson404159,0796
7Maria Eklöf264185,0844
8Ida Wistrand294164,8775
8Matilda Werkelin394168,5830