Hoppa till innehållet
Tillbaka till tävlingarna
Säsong 2025/26

Måndagsklubben Januari

Stånga Bowlinghall, STÅNGA26 jan. 2026

Guide till sidan

Om tävlingsresultaten

Arrangör: Stånga IF.

Deltagare är unika spelare i klassraderna, även utan spelat resultat. Samma spel kan räknas i flera klasser utan att det är fler spelade set. Historiken kan vara ofullständig.

Placering och total kommer från BITS. Totalen inkluderar rapporterat handicap. Snittet är utan HCP: total / antal serier − HCP per serie, och räknas bara för giltiga enblocksresultat.

Flera spelblock eller osäkra värden ger –, inte noll. Ett giltigt nollresultat visas som 0. Placering kan styras av kval, final eller matchspel och behöver inte följa totalslagningen.

Informationen hör till sidan du tittar på.
Registrerade deltagare
16
Klasser med deltagare
1 / 1

JanuariLagtävling D

16 deltagare i klassenTotal inkl. HCP · snitt utan HCP
Total inkl. HCP
PlaceringSpelareHCP / serieSSnittTotal
1Tim Svensson124174,3745
1Ingela von Corswant344192,8907
2Vincent Jakobsson354170,0820
2Ida Wistrand294176,8823
3Melwin Östberg204160,5722
3Hugo Lindqvist514169,8883
4Tommy Larsson254159,3737
4Claes Johansson14213,8859
5Casper Jakobsson124179,3765
5Sara Pettersson84176,3737
6Sava Knezevic464139,5742
6Malin Berg184168,0744
7Tobias Westberg74188,3781
7Edvin Larsson94156,3661
8Måns Lingvall103164,7524
8Lisbeth Stenström374179,3865